ORKAN RUMIA 2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

23

10-2014

czwartek

24

10-2014

piątek

25

10-2014

sobota

26

10-2014

niedziela

27

10-2014

pon.

28

10-2014

wtorek

29

10-2014

środa

Tabela ligowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 53, wczoraj: 96
ogółem: 192 751

statystyki szczegółowe

Zczuba.tv

Aktualnoci

REDA CUP

  • autor: orkan2000, 2013-12-13 12:22

HARMONOGRAM TURNIEJU PO ROZWINIĘCIU NEWSA..

JJ
Turniej Reda CUP

                    GRUPA A                                   GRUPA B

 

UKS 1 REDA II                                       UKS 1 REDA I

UKS 1 REDA 2001/2002                        Czarni Pruszcz II

Czarni Pruszcz I                            WKS Gryf Wejherowo I

Rozstaje Gdańsk                                    GAP Dąbrowa

WKS Gryf Wejherowo II                        Morena Gdańsk

GOSRIT Luzino                                  MKS Orkan Rumia

Stolem Gniewino

                                                         

Harmonogram minutowy pierwszego dnia rozgrywek (sobota):

Grupa A:

A1 UKS  1 Reda II

A2  UKS 1 Reda r. 2001/2002

A3  Rozstaje Gdańsk

A4 WKS Gryf Wejherowo II

A5 GOSRIT Luzino

A6 Stolem Gniewino

A7 Czarni Pruszcz

 

8.00 – 8.15   A1-  UKS  1 Reda II                                           A2- UKS 1 Reda r. 2001/2002

8.17 – 8.32   A3- Rozstaje Gdańsk                                         A4- WKS Gryf Wejherowo II

8.34 – 8.49   A5- GOSRIT Luzino                                           A6- Stolem Gniewino

8.51 – 9.06   A1- UKS  1 Reda II                                             A7- Czarni Pruszcz

9.08 – 9.23   A2-  UKS 1 Reda r. 2001/2002                         A6- Stolem Gniewino

9.25 – 9.40   A3- Rozstaje Gdańsk                                          A5- GOSRIT Luzino

9.42 – 9.57   A1-   UKS  1 Reda II                                             A4- WKS Gryf Wejherowo II

 9.59 – 10.14  A6- Stolem Gniewino                                       A7- Czarni Pruszcz

10.16 – 10.31  A2- UKS 1 Reda r. 2001/2002                          A5- GOSRIT Luzino

10.33 – 10.48  A3-  Rozstaje Gdańsk                                        A6- Stolem Gniewino

10.50 – 11.05  A2- UKS 1 Reda r. 2001/2002                           A4- WKS Gryf Wejherowo II

11.07- 11.22  A5-   GOSRIT Luzino                                               A7- Czarni Pruszcz

11.24- 11.39  A1-  UKS  1 Reda II                                                  A3 Rozstaje Gdańsk

11.41 – 11.56  A2- UKS 1 Reda r. 2001/2002                              A7 Czarni Pruszcz

11.58  -  12.13  A5- GOSRIT Luzino                                                A4- WKS Gryf Wejherowo II

12.15 -  12.30  A6- Stolem Gniewino                                             A1 UKS  1 Reda II

12.32  - 12.47  A2- UKS 1 Reda r. 2001/2002                                A3 Rozstaje Gdańsk

12.49  -  13.04  A4- WKS Gryf Wejherowo II                                     A7 Czarni Pruszcz

13.06  - 13.21  A1- UKS  1 Reda II                                                    A5- GOSRIT Luzino

13.23  -  13.38  A3- Rozstaje Gdańsk                                              A7- Czarni Pruszcz

13.40  - 13.55  A4- WKS Gryf Wejherowo II                                    A6- Stolem Gniewino

Pierwsze 4 zespoły grają o miejsca 1-8 . Zespoły które zajęły miejsca 5-7 grają w niedzielę o miejsca 9 - 13

 

 

Harmonogram minutowy pierwszego dnia rozgrywek (sobota):

Grupa B:

B1      Czarni Pruszcz II

B2       WKS Gryf Wejherowo

B3      GAP Dąbrowa

B4      UKS 1 Reda

B5      MORENA Gdańsk

B6      MKS Orkan Rumia

 

14.00 – 14.15   B1-  Czarni Pruszcz II                                         B6- MKS Orkan Rumia

14.17 – 14.32   B2- WKS Gryf Wejherowo                              B5- MORENA Gdańsk

14.34 – 14.49   B3- GAP Dąbrowa                                              B1- Czarni Pruszcz II

14.51 – 15.06   B4-  UKS 1 Reda                                                  B2- WKS Gryf Wejherowo

15.08 – 15.23   B3- GAP Dąbrowa                                              B6- MKS Orkan Rumia

15.25 – 15.40   B4-  UKS 1 Reda                                                  B5- MORENA Gdańsk

15.42 – 15.57   B2- WKS Gryf Wejherowo                                  B6- MKS Orkan Rumia

 15.59 – 16.14  B3- GAP Dąbrowa                                                B4- UKS 1 Reda

16.16 – 16.31  B5- MORENA Gdańsk                                         B1- Czarni Pruszcz II

16.33 – 16.48  B2- WKS Gryf Wejherowo                                   B3- GAP Dąbrowa

16.50 – 17.05  B6-   MKS Orkan Rumia                                       B4- UKS 1 Reda

17.07- 17.22  B1- Czarni Pruszcz II                                                  B2- WKS Gryf Wejherowo

17.24- 17.39  B6- MKS Orkan Rumia                                           B5- MORENA Gdańsk

17.41 – 17.56  B1- Czarni Pruszcz II                                                 B4- UKS 1 Reda

17.58  -  18.13  B5- MORENA Gdańsk                                          B3- GAP Dąbrowa

 

Pierwsze 4 zespoły grają o miejsca 1-8 . Zespoły które zajęły miejsca 5-6 grają w niedzielę o miejsca 9 - 13


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [604]
 

autor: ~king 2013-12-15 22:49:00

avatar 3 miejsce dla Orkana. Brawo trener i ZAWODNICY. Jesteście SUPER


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

MKS Orkan Rumia 3:3 KS Chwaszczyno
2014-10-18, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Korona Żelistrzewo   MKS Orkan Rumia
2014-10-25, 14:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
HUZAR Choczewo - Wicher Wierzchucino
Korona Żelistrzewo - MKS Orkan Rumia
Kaszubia Starzyno - Stolem Gniewino
KS Chwaszczyno - UKS Cisowa Gdynia

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
UKS Cisowa Gdynia 2:6 HUZAR Choczewo
MKS Orkan Rumia 3:3 KS Chwaszczyno
Stolem Gniewino 5:2 KLIF Chłapowo
Wicher Wierzchucino 0:0 Kaszubia Starzyno

Losowa galeria

TURNIEJ RUMIA MOSiR 28-02-2010
Ładowanie...

Sport.pl